Naga MarketsNa początku tygodnia, notowania kryptowalut wyhamowały, a czołówka charakteryzuje się niedużą zmiennością. Poniżej rzut oka na kilka wybranych wykresów od strony technicznej, na wykresie dziennym, w poszukiwaniu setupów na kolejne dni sesji.

Bitcoin

BTC powraca do kilkusetdolarowej konsolidacji, która trzymała go na przestrzeni czerwca i lipca. Górne ograniczenie pokrywa się z poziomem 6900, dolne natomiast z okolicami 6 tysięcy. Dopiero wybicie wspomnianej strefy pozwoli liczyć na dalszą deprecjację lub kolejną próbę odbicia. Te drugie z miesiąca na miesiąc blokowane są jednak na coraz niższych poziomach:

EOS

Notowania EOSa w zeszłym, tygodniu dynamiczniej odbijały od tegorocznych minimów z marca, powracając nad pułap 5,00. Po raz kolejny spora świeca pin bar pozwoliła bykom na szarżę, tym razem może ona okazać się jednak zdecydowanie krótsza. Istotną rolę odgrywa tutaj poziom zniesienia Fibonacciego w okolicach 5,20. Strefa w kwietniu pełniła rolę wsparcia, obecnie cena nie potrafi jej natomiast pokonać. W efekcie wybicie poza zakres weekendowego inside bara może oznaczać chęć spadków i ponownego testu sierpniowych dołków:

Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z polską giełdą BitBay oferującą darmowe konta do handlu na cyfrowych walutach. Zapoznaj się z ofertą BitBay i już teraz rozpocznij handel na kryptowalutach.

Litecoin

Po sierpniowym teście poziomów obserwowanych ostatni raz w listopadzie, Litecoin podobnie jak jego starszy kuzyn konsoliduje w wąskiej strefie zmienności. Ostatni poziom wsparcia nad 70,00 odszedł już w zapomnienie i obecnie inwestorzy powinni skupić się na nowej poduszce bezpieczeństwa dla byków. Jakiekolwiek próby umocnienia LTC powinny być sprzedawane – negacją tego scenariusza będzie dopiero wybicie oporu 73,50.

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here