Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 180 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Kryptowaluta dotarła do przełamanego wsparcia z grudnia ubiegłego roku, które teraz broni dostępu do wyższych poziomów – chodzi o strefę 6500-7000 USD. W niespełna 2 tygodnie kurs urósł o ponad 60 procent, lecz ostatnio dynamika wzrostu pozostawia wiele do życzenia. Dlatego cena może się wkrótce osunąć niżej do ok 5500-5400 USD. Na razie jednak pozostaje we wzrostowym kanale, który powstrzymuje przed rozpoczęciem kolejnej fali spadkowej. Ostatnie 3 dni to zanikanie zmienności, kurs jakby przyklejony, nieznacznie podryguję. Może to oznaczać, że bitcoin przygotowuje się do kolejnego skoku. Opuszczenie czerwonej strefy będzie triggerem dla ruchu na następne dni.

btcusd

MCO

Bardzo ciekawa sytuacja pojawia się na walorach MCO, token ten jako jeden z niewielu odrobił już prawie całkiem spadki i znajduje się powyżej poziomu z dnia 12 marca. Dodatkowo jest handlowany powyżej średniej 200 SMA. To wszystko sprawia, że jest to dobry kandydat do wzrostu, gdy odwilż na całym rynku będzie postępować. Poziom wsparcia to dolne ograniczenia kanału ok 4,20$, natomiast spadek poniżej czwórki będzie tutaj oznaką słabości. W pozytywnym scenariuszu, cena może kierować się do górnego ograniczenia a w dłuższej perspektywie powrót do 6-6,2 dolarów wydaje się prawdopodobny.

mcousd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBank Kanady tnie stopy, a USD/CAD odbija od poziomu 1,40
Następny artykułKurs funta rośnie 4. sesję z rzędu! GBP jedną z najsilniejszych walut G8
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here