Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 270 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Ethereum

Kryptowaluta porusza się do góry od początku roku. Luty także jest jak dotąd udanym miesiącem, choć kurs ma problem aby kontynuować zwyżkę i z ponad 60% stopy zwrotu robi się 50%. Od kilku dni walor porusza się w konsolidacji tworząc swojego rodzaju trójkąt z którego mamy dziś nieśmiałą próbę wybicia. Spadek poniżej 238$ będzie zapowiadał chwilowe problemy, choć nie spodziewam się dynamicznego odwrotu trendu na spadkowy. Schłodzenie kursu do 205-208 dolarów nie byłoby niczym dziwnym a nawet okrągły poziom 200 dolarów powinien zostać przetestowany od góry. Powrót powyżej wznoszącej linii trendu może oznaczać znowu wejście na ścieżkę wzrostu. W szerszej perspektywie spodziewam się jeszcze jednej fali wzrostowej która wyniesie cenę powyżej lutowych maksów.

ethusd

XRP

Kurs tokena także poddaje się czerwonej fali, która dotknęła rynek krypto. Kurs tylko dziś cofa się o 5 procent natomiast od lokalnego szczytu 0,34 jest to już ok 1/3. Być może jednak kurs właśnie trafia na poważne wsparcie w postaci średniej 200-dniowej, powyżej której przebywa od początku miesiąca. Udana obrona w tym momencie, mogłaby spowodować w niedalekim czasie odbicie od poziomu wsparć. To także szansa na dołączenie do ruchu dla graczy którzy zagapili się przy poprzednich wzrostach. Z interwału dziennego, proces formowania ewentualnego dołka może być rozłożony w czasie dlatego wymagana jest spora doza cierpliwości. Natomiast spadek poniżej 0,2350 to negacja wzrostowego układu i prawdopodobny powrót pod średnią na dłużej tak jak to miało miejsce w maju w lipcu ubiegłego roku.

xrpusd

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here