Naga Markets

Już 16 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00, w Softwarehut przy ul. Sienkiewicza 110 w Białymstoku odbędzie się meetup organizowany przez Fundację eduweb3. Wydarzenie,  które skupia się na tematyce blockchaina i kryptowalut, będzie świetną okazją do swobodnej wymiany myśli, networkingu oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat krypto wśród osób pełnych pasji.

Tym razem Fundacja eduweb3 łączy siły z Krypto-Narodem, tworząc wyjątkowe wydarzenie pod nazwą Kryptostok x eduweb3Budujemy przyszłość z eduweb3! Podczas eventu uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać interesujących prelekcji, uczestniczyć w rozmowach zakulisowych oraz cieszyć się darmową pizzą, piwem i napojami. Po oficjalnej części spotkania, uczestnicy zostaną zaproszeni na afterparty w restauracji Grodno.Prelegentami Kryptostok x eduweb3 będą Aleksander Wilner – adwokat specjalizujący się w aspektach prawnych związanych z web3 oraz Jakub Bartoszek – Prezes Polskiego Instytutu Kryptowalut oraz Cashify – stacjonarnych kantorów i mobilnych punktów wymiany kryptowalut. Spotkanie adresowane jest zarówno do osób początkujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat kryptowalut, zadać nurtujące pytania i nawiązać pierwsze kontakty z innymi entuzjastami tej dziedziny, jak i do osób, które są biegłe w tematach krypto, poszukują osób do współpracy przy projektach web3 lub po prostu chcą spędzić czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. 

Agenda wydarzenia:

  • 18:00 – Rozpoczęcie wydarzenia
  • 18:15 – Aleksander Wilner – Tokenizacja – hit czy kit?
  • 18:45 – Jakub Bartoszek – O krok przed scamerami
  • 19:15 – Panel dyskusyjny – Mike Satoshi, Jakub Bartoszek, Aleksander Wilner, TBA – TBA
  • 20:00 – Przerwa na pizzę i networking
  • 22:00 – Zakończenie i część nieoficjalna

Rejestracja na spotkanie jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych, choć liczba miejsc jest ograniczona. W celu zarejestrowania się i dołączenia do spotkania, zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.meetup.com/pl-PL/meetup-group-ajzdtcax/events/293930475/ gdzie można znaleźć szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do wydarzenia, aby zdobyć wiedzę na temat technologii web3 i blockchain!Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.