Naga MarketsDyrektor generalny Three Arrows Capital, Su Zhu, skrytykował Ethereum i jego społeczność w pogardliwym tweecie. Miliarder kryptowalut twierdzi, że definitywnie porzucił drugą co do wielkości kryptowalutę z powodu tego, jak bardzo jest ona wykluczająca dla nowych graczy.

Sieć ETH jest za droga 

Zhu kwestionuje wygórowane opłaty na blockchainie ethereum oraz niechęć niektórych z najbardziej wpływowych głosów w społeczności do zajęcia się tym problemem.W jego ocenie, ethereum odwróciło się od swoich użytkowników, mimo, że wspierało ich w przeszłości. 

 

Na uwagę zasługuje fakt, iż Zhu Su nie poprzestał na słowach. Adres ethereum powiązany z Three Arrows Capital wysłał bowiem na giełdę FTX ETH o wartości około 77 milionów dolarów.

Analizując wysokość opłat transakcyjnych w sieci ethereum, nie sposób zaprzeczyć, że Su ma wiele racji. Średnia opłata transakcyjna w przypadku ETH wynosi bowiem obecnie niemal 37 dolarów, podczas gdy w przypadku BTC jest to zaledwie 2,45 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: stalprodukt giełda | pko gpw | kurs jena do złotówki | pkp cargo kurs | notowania sp500 | orlen akcje | kantorowy kurs funta | kernel notowania |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułDolar na szczytach, a nastroje na Wall Street. FED będzie działać szybciej? – Świat walut M. Rogalskiego
Następny artykułOncoArendi Therapeutics otworzyło nowoczesne laboratorium B+R w Łodzi
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here