Naga MarketsW dniu dzisiejszym Rafał Zaorski, Founder & CEO Krypto Jam – polskiego giganta prowadzącego inwestycje na rynku kryptowalut „tylko i wyłącznie” na swój własny rachunek ogłosił, że spółka podpisała właśnie umowę z największą i zarazem najpopularniejszą, polską giełdą kryptowalut – BitBay. 


Osoby Rafała Zaorskiego zapewne przedstawiać nie trzeba. To doświadczony businessman, inwestor i spekulant, który z rynkami finansowymi związany jest już od niemal 20 lat. To również jeden z pomysłodawców i twórców liczącej niemal 23 tys. członków społeczności Trading Jam Session. Ogromną popularność i rozgłos zapewnił sobie jednak ujawniając szczegóły swoich wielomilionowych inwestycji i dzieląc się zyskami z najbardziej potrzebującymi.

Pomimo sceptycznego podejścia do rynku kryptowalut, które zdaniem Zaorskiego są kolejną bańką spekulacyjną, inwestor postanowił założyć spółkę Krypto Jam, która zatrudnia profesjonalnych traderów zajmujących się spekulacją na notowaniach cyfrowych aktywów.

W dniu dzisiejszym, w niemal typowy już sobie sposób, Rafał Zaorski poinformował o podpisaniu przez Krypto Jam S.A. umowy o wartości 20 milionów PLN z giełdą BitBay w zakresie tokenizacji akcji spółek, plasowaniu ICO oraz kupna/sprzedaży kryptowalut dla klientów instytucjonalnych:

Mamy to 🙂 sfinalizowaliśmy dziś w KryptoJam SA umowę z BitBay Polska o wartości 20mln zł.Umowa dotyczy ścisłej…

Publiée par Rafał Zaorski sur vendredi 18 mai 2018

BitBay to nowoczesny startup, który w zaledwie cztery lata stał się największą w kraju i Europie oraz szóstą na świecie, platformą wymiany BTC, która dziś większa jest nawet od GPW. W chwili obecnej spółka zatrudnia ponad 200 osób i obsługuje 800 tys. klientów a Sylwester Suszek porównuje swoją platformę do największych internetowych projektów, takich jak Facebook czy Allegro. Prezes największej polskiej giełdy kryptowalut uważa, że jego firma ma szansę odnieść podobny sukces.

O giełdzie BitBay szczególnie głośno jest od ubiegłego tygodnia, kiedy to Sylwester Suszek ogłosił, że przyjął zaproszenie premiera Malty i podjął decyzję o przeniesieniu firmy. Mimo to, CEO BitBay pozostaje lokalnym patriotą. W minioną środę wystosował oficjalne pismo do Premiera Mateusza Morawieckiego, w którym odnosi się do obecnej sytuacji w branży. Równocześnie wyraził także gotowość giełdy do współpracy nad stworzeniem jasnych, zdroworozsądkowych reguł posługiwania się i rozwijania technologii walut cyfrowych i blockchain w Polsce.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

3 KOMENTARZE

  1. No to bomba speQlacyjna odpaliła i nie trzeba odliczać: łan tu fri i kaman odpalanie i zerowanie kont 😉

  2. Mamy rok 2018 a wasze informacje na temat giełdy BitBay są chyba z przed 2 lat. Piszecie że BB jest 6 giełda na świecie pod względem obrotu BTC. Na dzień dzisiejszy jest coś pomiędzy 30 a 50 giełda na świecie pod tym względem ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here