Naga MarketsBańka BTCOstatnie kilkanaście miesięcy było dla posiadaczy i zwolenników kryptowalut niezwykle trudnym okresem. Wartość Bitcoina (i nie tylko) osunęła się bowiem o ponad 80% i póki co niewiele wskazuje, by tendencja ta miała ulec zmianie. Zdanie to podziela również Zhao Dong, rzekomy miliarder, który dorobił się na BTC. Uważa on, że “kryptograficzna wiosna” nadejdzie dopiero w 2020 roku.


Zhao Dong, który posiada znaczny udział w giełdzie Bitfinex, wziął ostatnio udział w dyskusji pod nazwą “The Public Chain Alliance Crossing The Bulls And Bears Elite Team”. Zapytany o przyszłość BTC przypomniał okres szczytowej popularności z grudnia 2017 roku. Przyznał on, że w porównaniu do tego czasu, obecnie nikt nie mówi już o BTC. Jego zdaniem ludzie zwrócą ponownie uwagę na kryptowaluty dopiero wtedy, gdy ich notowania ponownie osiągną historyczne szczyty, co w przypadku BTC oznacza “kilkadziesiąt tysięcy dolarów”.

Zobacz także: “Trzeci akt nadchodzi! Bitcoin wzrośnie do 250 000 USD”

Dlatego też uważa on, że obecna wyprzedaż jest najlepszym momentem na zakup BTC. Nie spodziewa się on jednak nagłego, dynamicznego wzrostu wartości najstarszej z kryptowalut. Prognozuje, że 2019 będzie rokiem niskich cen i przemysł musi się przygotować na kolejne kilka miesięcy “kryptograficznej zimy”. Jego zdaniem w tym okresie zniknie wiele firm, ale w ich miejsce pojawią się nowe.

Może Cię zainteresować: CEO Civic przepowiada nadejście “krypto-nuklearnej zimy”

W perspektywie długoterminowej, Zhao Dong spodziewa się, że “kryptograficzna wiosna” nadejdzie dopiero w 2020 roku. Nie przyniesie ona jednak ostatecznego rozkwitu przemysłu kryptograficznego. Spodziewa się on bowiem, że “kryptograficzne lato” nie nadejdzie przed 2021 rokiem.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł17 porad tradingowych do wykorzystania już dziś! – cz.1 | Justin Bennett
Następny artykułKrypto-górnicy ratują swój biznes sprzedając instrumenty pochodne na kryptowaluty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here