TMS


Rafał Zaorski | Źródło: Instagram (zaorski.rafal)

W dniu dzisiejszym Spółka Akcyjna Krypto Jam poinformowała, iż Atriumbay Investment, jako inwestor branżowy z siedzibą w Dubaju, objął w subskrypcji prywatnej 60 000 akcji serii B spółki Krypto Jam S.A. po cenie 33,34 zł za sztukę, a wartość oferty wyniosła 2 000 400 zł.


 

Tym samym całkowita ilośc akcji Krypto Jam S.A. wynosi obecnie 2 060 000 sztuk, a wycena rynkowa spółki ponad 68 mln zł.

Kapitał pozyskany z emisji pozwoli spółce na przeprowadzenie planowanych inwestycji polegających na rozwoju działu tradingu oraz usług kryptowalutowych B2B dla sektora finansowego.

W związku z powyższym skontaktowaliśmy się z Rafałem Zaorskim Founder & CEO Krypto Jam w celu zadnia kilku pytań w tej sprawie:

W jaki sposób udało Wam się nawiązać relacje inwestorskie z Atriumbay Investment?

Atriumbay Investment to spółka, która inwestuje w sektor kryptowalut. My jako Krypto Jam przeprowadzaliśmy animację i arbitraż dla jednej z firm, w które Atriumbay zainwestowało i po osiąganych przez nas wynikach sami wyszli z propozycją wykupu 60 000 akcji, co umożliwi lepsze zacieśnienie współpracy na innych polach.

Jaki jest cel tej inwestycji?

Przede wszystkim zamierzamy rozbudować usługi, które już oferujemy. Działając jako firma, która świadczy usługi dla instytucji finansowych na rynku kryptowalut chcemy zdominować rynek w tej części europy.

Czego możemy spodziewać się w przyszłości? Jakie są plany rozwojowe Krypto Jam?

Zależy nam na bliższym związaniu inwestora branżowego z nasza spółką i zapewnienie jej szybszego rozwoju. W ciągu 2 lat chcięlibyśmy wejśc na GPW albo na NASDAQ. Wszystko zależy od skali rozwoju jaką uda nam się osiągnąć. Wytrwale realizujemy strategię, o której bardzo często mówię. Moim zdaniem druga fala konunktury związanej z blockchainem dotyczyć będzie przede wszystkim spółek, które będą komercjalizować blockchain.

Ponadto zamierzamy skupić się na tokenizacji spółek i już wkrótce będzie głośno o naszych nowych klientach.

KryptoJam i BitBay podpisali umowę o wartości 20 mln PLN

Warto także przypomnieć, że dokładnie miesiąc temu Krypto Jam podpisała umowę o wartości 20 mln PLN z największą i zarazem najpopularniejszą, polską giełdą kryptowalut – BitBay. Firmy zamierzają współpracować w zakresie tokenizacji akcji spółek, plasowaniu ICO oraz kupna/sprzedaży kryptowalut dla klientów instytucjonalnychNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułNiedopuszczalny błąd w kodzie kryptowaluty wartej $800 mln
Następny artykułRynek Catalyst kolejny rok nie zwalnia tempa
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here