Naga MarketsKrynicki Recykling z wyceną przy 25,10 zł od Noble SecuritiesAnalitycy Noble Securities, w raporcie z 10 maja, podnieśli wycenę akcji spółki Krynicki Recykling w horyzoncie 24-miesięcznym do 25,1 zł z 15,2 zł poprzednio. Poniżej kluczowe cytaty z raportu.

“Znaczna poprawa rentowności widoczna w wynikach za 4Q20 oraz w przedstawionych szacunkach za 1Q21 oraz zapowiedzi zarządu dotyczące zwiększenia wykorzystania mocy produkcyjnych skłaniają nas do weryfikacji prognoz dotyczących przyszłych okresów, a w konsekwencji do podwyższenia wyceny” – napisano w raporcie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W raporcie odniesiono się także do wyników za IV kwartał i perspektyw spółki:

“Zakładamy kontynuację pozytywnych trendów zarówno po stronie podaży surowca, jak i popytu na główny produkt spółki. Na rok 2021 prognozujemy poprawę rentowności EBITDA do ~44,0 proc. (+13,7 p.p rdr)” – napisano w uzasadnieniu.

Pionowy trend wzrostowy

Na wykresie mamy mocny trend wzrostowy. Obecnie trwa łagodna korekta przy 20 zł. Najbliższe wsparcie to poprzedni szczyt lub poprzedni dołek. Biorąc pod uwagę dynamikę wzrostów oraz jak dotąd słabą reakcję podaży, można oczekiwać raczej płytkiej korekty.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era opinie | notowania akcji pgnig | sp500 | lotos gielda | notowanie pgnig |

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here