Naga MarketsKolejny czarny dzień w świecie kryptowalut

Bitcoin spada coraz niżej i na krótko przebija poziom 8 000 USD, ostatnio notowany na giełdach pod koniec listopada 2017 r. Najbardziej popularna kryptowaluta traci ponad 30% od poniedziałkowych szczytów w okolicy 12 000 USD. Informacje o potencjalnych regulacjach mogących ograniczyć anonimowość posiadaczy kryptowalut jest nadal uważana za prawie wyłączny czynnik masowej wyprzedaży rozpoczętej pod koniec stycznia, kiedy BTC / USD było powyżej poziomu 17 000 USD.

Przewidywane wprowadzenie regulacji polegające między innymi na podawaniu danych personalnych posiadaczy kryptowalut prawdopodobnie skłania posiadaczy do ich pozbywania się z kilku powodów, ale za najważniejszy uważa się chęć ominięcia podatków i strata na atrakcyjności dla sfery Darknet, gdzie zawierane transakcje były skutecznie anonimowe.


Co więcej, Ripple testuje obszar 0,72 USD, najniższy poziom od końca grudnia, podczas gdy XRP / USD obniża się o około 78% od rekordowego maksimum w okolicy 3,32 USD z początku stycznia.

W tym samym kierunku podąża ETH /USD, obecnie znajduje się w okolicy 2-tygodniowych minimów blisko 820 USD. Według coinmarketcap.com, kapitalizacja rynkowa Bitcoin wynosi około 138 mld USD, Ripple’s około 29 mld USD, a Ethereum nieco poniżej 84 mld USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPodszywając się pod Bee ICO wyłudzili 1 mln USD
Następny artykułNowotny (EBC) zaostrza swoje stanowisko dot. kryptowalut
dargo redaktor comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Od 2010 r. czynnie uczestniczy w rynku Forex do chwili obecnej. Jest zwolennikiem Price Action, korzystania z jak najmniejszej ilości wskaźników. Uważa, że prostota systemu i konsekwencja w jego stosowaniu to najlepsza droga do sukcesu na rynkach finansowych, a brak cierpliwości to najczęstsza przyczyna porażek. Interesuję się klasycznymi systemami opartymi na Analizie Technicznej jak i psychologią - mechanizmami kierującymi ludzkim zachowaniem i warunkującymi podejmowanie decyzji w tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here