Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej, przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
kruszwica

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniej sesji minionego tygodnia spółka zyskała 7,7% tym samym wybijając kilka wcześniejszych wierzchołków. Aktualna cena jest najwyższa od kilku lat, a wybicie z długotrwałego ruchu bocznego może przyczynić się do dalszych wzrostów. Na wykresie tygodniowym widać, że obecnie przed spółką prawdopodobnie droga na historyczne maksima czyli okolice 76,50 zł.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Milkiland to czołowy producent wyrobów mlecznych takich jak sery, jogurty czy masło.

milkiland

Mocnym akcentem zakończyła się piątkowa sesja na walorach spółki Milkiland, które drożały o 7,3% przy całkiem niezłych obrotach. Od pewnego czasu można tu dostrzec prowzrostową strukturę, choćby od końca stycznia, kiedy cena wyraźnie zaczęła piąć się do góry. Wydaje się, że od 11 kwietnia mieliśmy do czynienia z korektą wcześniejszego impulsu popytowego. Cena powoli spada z niewielką dynamiką. W piątek pojawiła się reakcja kupujących na lokalnym wsparciu okolic 1,58 zł. Możliwe, że korekta dobiega końca, a kurs powróci do wzrostowej tendencji. Jeżeli tak będzie to pierwszym zadaniem popytu będzie osiągnięcie poziomu poprzedniego wierzchołka czyli 2,08 zł, a po ewentualnym uporaniu się z tą przeszkodą, kurs powinien rosnąć do kluczowego oporu w rejonie 2,25 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here