Naga MarketsSzacunkowy skonsolidowany zysk netto Kruka wyniósł 304 mln zł w 2019 roku, co oznacza spadek o 8% w skali roku, podała spółka, prezentując szacunkowe dane.

“Wstępny szacunek pokazuje, że nie udało się nam zwiększyć zysków w 2019 roku. To nas motywuje do zwiększenia wysiłków w 2020 i kolejnych latach” – powiedział prezes Piotr Krupa, cytowany w komunikacie.

Jednocześnie spółka zastrzegła, że szacunek wyniku netto może ulec zmianie. Ostateczne wyniki za 2019 rok grupa Kruk poda 5 marca 2020 roku.

Źródło: ISBNews


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki nieznacznie rośnie o poranku poniedziałkowej sesji. Od pewnego czasu mamy stabilną zwyżkę, która wydaje się, że powinna być kontynuowana. Najbliższym celem na wykresie tygodniowym są okolice poprzedniego szczytu przy 195 zł.

kruk

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here