Naga Marketslogo_krukNa łamach wtorkowego programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował, iż Kruk przydzielił 250.000 obligacji serii AJ1 o łącznej wartości 25 mln zł, wyemitowanych w ramach VI programu emisji obligacji, a redukcja zapisów wyniosła 55,13 proc. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Akcje Kruk tracą we wtorek ponad 1,3 procent

Zapisy na obligacje prowadzono od 12 do 29 sierpnia 2019 roku, natomiast przydziału obligacji dokonano 2 września 2019 roku. W okresie subskrypcji 898 inwestorów złożyło 1.061 zapisów na 557.213 obligacji. W wyniku proporcjonalnej redukcji, która wyniosła 55,13 proc., Kruk przydzielił 250.000 obligacji w odpowiedzi na zapisy 880 inwestorów – oznajmił Adam Rak.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFamur nie podniesie ceny w wezwaniu na akcje Primetech
Następny artykułVanEck i SolidX 5 września uruchamiają ETF na Bitcoina
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here