Naga MarketsKruk najwyżej od listopada 2018 roku

Spółka Kruk omawiana była wielokrotnie, zwłaszcza w marcu i na początku kwietnia, kiedy to pojawiły się symptomy do odwrócenia trendu spadkowego. Ostatnie 10 sesji przyniosło wzrost z poziomu 166 zł do 190 zł za akcję, czy to już potwierdzenie odwrócenia tendencji? Jak wygląda sytuacja finansowa Kruka i czego spodziewać się w nadchodzących tygodniach i miesiącach?

KGHM dochodzi do głosu i wybija konsolidację

Do głosu doszedł popyt również na KGHM, który wybił ważny lokalny opór. Konsolidacja trwająca przez cały maj, w końcu dobiegła końca i można liczyć na rozwinięcie się ruchu wzrostowego. Czy będzie to jedynie korekta spadków, czy jednak powrót trendu wzrostowego w długim terminie? Co na to wskaźnik Squaber Trendy oraz ceny surowców?

Co dalej z sektorem bankowym? Mocne wzrosty zdają się jedynie zatrzymać, bez większej presji korekcyjnej. Czy w końcu zdołowane banki ruszą w stronę historycznych szczytów? Więcej na ten temat w najnowszym programie mojego autorstwa na antenie Comparic24.tv:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here