Naga MarketsKruk nabył hiszpańskie portfele wierzytelności warte nominalnie ok. 415 mln złKruk podpisał umowę nabycia portfeli wierzytelności w Hiszpanii od Cofidis Sucursal en Espana, wartych nominalnie ok. 415 mln zł (ok. 91 mln euro), podała spółka.

Kruk podpisał umowę nabycia portfeli wierzytelności

“Tak jak zapowiadaliśmy, obecnie intensywnie pracujemy nad zwiększeniem naszego portfela wierzytelności. Ten rok dotychczas obfituje w przetargi na każdym z rynków naszej działalności operacyjnej. Inwestycja w Hiszpanii jest tego dobrym przykładem. Nowo zakupiony portfel wpisuje się bardzo dobrze w naszą  główną linie biznesową, czyli windykację wierzytelności detalicznych niezabezpieczonych. Jesteśmy zadowoleni z ostatnich zakupów, jak i wyników na całym posiadanym portfelu, stąd aktywnie bierzemy udział w kolejnych przetargach na wszystkich rynkach, na których działamy” – powiedział prezes Kruka Piotr Krupa, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kruk jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here