Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

kruk

Spółka zyskała podczas środowej sesji 3,5%, dzięki czemu nastąpiło wybicie z krótkotrwałej konsolidacji. Wczorajsze wzrosty znacząco przyczyniły się do zaakcentowania prawdopodobnie tworzącego się dołka. Odbicie w tym rejonie jest zresztą spodziewane. Kurs po okresie spadków dotarł zarówno na ważne wsparcie jak i na świetnie respektowaną linię trendu. Pojawia się więc szansa na kolejny impuls wzrostowy. Ostatnio o spółce pisałem 15 listopada.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Newag zajmuje się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru kolejowego i szynowego.

newag

Popyt wyraźnie daje o sobie znać na notowaniach Newagu. Spółka odnotowała wczoraj już piątą wzrostową sesję z rzędu, tym razem rosnąć o niespełna 5%. Od początku tygodnia wzrosty sięgają już 12%. Jeżeli dwie ostatnie sesje tygodnia także upłyną pod znakiem wzrostów, spółka ma szanse zanotować najlepszy tydzień w swojej historii. Widać wyraźnie, że po długotrwałych spadkach i zaliczeniu historycznego dołka, obecnie następuje dynamiczne odbicie. Potwierdza to wybicie z bocznego zakresu oraz przełamanie linii trendu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGPW: Certyfikaty strukturyzowane UniCredit Bank AG ponownie w obrocie giełdowym
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na EURUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here