Naga MarketsSpółka prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

kruk-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy przedstawia wieloletni trend wzrostowy. Aktualna korekta na tym tle jest już dość duża, zdecydowanie porównywalna z zasięgiem poprzedniego ruchu korekcyjnego. Podobny zasięg oraz psychologiczne okolice 200 zł mogą wpłynąć na szansę wybronienia tego wsparcia i zainicjowania w najbliższym czasie kolejnego impulsu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

kruk-d1

Na wykresie dziennym widać, że pod względem technicznym, miejsce aby zakończyć spadki i powrócić do trendu jest niemal idealne. Porównywalny zasięg korekty, linia trendu łącząca poprzednie dwa dołki, czytelne wsparcia i okolice 200 zł. Ostatnio spadki nieco wyhamowały ale wciąż brak mocnego sygnału świadczącego o powrocie kupujących. Wydaje się więc, że można oczekiwać odbicia w tym rejonie, a ewentualne mocne przełamanie linii trendu traktować jako sygnał ostrzegawczy dla panującego trendu.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here