Naga MarketsKrótka czy długa to nowy cykl analiz giełdowych, którego celem jest wykorzystanie nowych możliwości jakie otworzyły się przed inwestorami na GPW po wprowadzeniu w ofercie brokera HFT  29 kontaktów CFD na polskie spółki, na których można grać zarówno pozycje długie jak i krótkie, czyli jednym słowem zarabiać jeśli spółka rośnie, jak również kiedy spada. Warto dodać, że można wspomagać się dźwignią finansową 4:1, czyli kupować/sprzedawać akcje o wartości 4x większej niż środki na rachunku.

Można to bardzo prosto wytłumaczyć:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Kupujemy akcje KGHM po 100zł. Sprzedajemy po 110zł nasz zarobek to 10zł na akcję.
  • Sprzedajemy akcje KGHM po 100zł. Odkupujemy je (zamykamy pozycję) po 90zł. Nasz zarobek to 10zł na akcję.

CCC:

Spółka znajduje się w trendzie wzrostowym, jednak ostatnie miesiące to szeroka konsolidacja między 200zł a 166zł. Obecnie cena znalazła się na wsparciu tworzonym przez szczyt z 23 czerwca. Przebicie go spowodowało silniejszą falę wzrostów. Cały czas można liczyć na wybicie ostatnich maksimów i powrót do trendu.

CCC.PLDaily 8 8 2015

LTS:

Lotos również jest w trendzie wzrostowym jednak ostatnie sesje przyniosły ze sobą korektę, a dzisiaj cena zanurkowała do 29,10. Dość szybko jednak nastąpił atak popytu i widać, że spółka nadal cieszy się zainteresowaniem. Sytuacja techniczna idealna jednak nie jest i jakoś na polskiej giełdzie nie może zagościć ostatnio trwalszy wzrost.

LTS.PLDaily 8 8 2015

PKN:

Tak dużej podaży nie widać na akcjach PKN Orlen. Po wynikach nastąpił chwilowy spadek, jednak wsparcie zostało w książkowy sposób wybronione. Obecnie cena znajduje się w jego pobliżu co może stwarzać okazję do zakupów.

PKN.PLDaily 8 8 2015

PZU:

Bardzo zachęcająco wygląda wykres PZU. Spółka bez wątpienia jest w trendzie spadkowym, a ostatnia korekta dotarła w okolice oporu. Jak widać na wykresie poziom ten jest bardzo silny, dlatego można rozważać zagrania short.

PZU.PLDaily 8 8 2015

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropy brent | system blik | wykres nasdaq | kurs akcji biomed lublin | bitcoin analiza | giełda forum |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here