Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Krezus [KZS] – spółka koncentruje się na handlu złomem metali i metali kolorowych oraz inwestycjach w odnawialne źródła energii.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spoglądając na notowania Krezusa zauważymy, że na skutek trwających od ubiegłego tygodnia spadków kurs dotarł w okolice dość istotnego, technicznego poziomu wsparcia i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie w dniu wczorajszym pojawiła się silna reakcja popytowa. Akcje spółki drożały w trakcie środowej sesji o ponad 18,5%.

Jeżeli wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania lipcowych szczytów, których pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszej aprecjacji nawet w okolice 5 PLN.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Ten Square Games [TEN] – To jeden z czołowych polskich producentów gier przeglądarkowych i mobilnych oferowanych w modelu, w którym produkcje są udostępniane użytkownikom bez konieczności uiszczenia opłaty początkowej (model free-toplay).

Na skutek wczorajszych, sięgających niemal 9% wzrostów kurs ostatecznie wybił górą z trwającej od 5 czerwca br. konsolidacji, co z technicznego punktu widzenia mogłoby otworzyć drogę do dalszej aprecjacji.

ASBISc Enterprises [ASB] – spółka jest dystrybutorem produktów wielu prestiżowych marek, m.in.: Intel, Hitachi, Seagate, Allied Telesyn, LiteOn, NEC, Kingston, Kingmax. Jest także wyłącznym dystrybutorem w Polsce dwóch bardzo dobrze rozwijających się marek: Prestigio oraz Canyon.

Na skutek środowych wzrostów na poziomie 6,64% kurs ASB pokonał dość istotną strefę oporu powyżej 3 PLN. Jeżeli w najbliższych dniach aprecjacja będzie kontynuowana, z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania 6,65 PLN.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 26.07.2018
Następny artykułOrbis [ORB] oraz Bank Millennium [MIL] publikują wyniki za Q2 2018
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here