Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Krezus SA jest firmą poszukującą i wydobywającą surowce mineralne

Te artykuły również Cię zainteresują
krezus

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Piątkowa sesja przyniosła prawie 10% wzrosty, które podparte były bardzo przyzwoitym wolumenem. Biorąc pod uwagę kontekst jakim jest aktywność popytu od początku kwietnia, obecnie powinniśmy spodziewać się dalszych wzrostów. Wcześniejszy ruch wzrostowy powstał przy wysokim wolumenie, który następnie znacząco zmalał w okrasie 10 sesyjnej korekty. W tym czasie utworzyło się lokalne wsparcie przy 3,76 – 3,79 zł. Dynamiczne wzrosty i powrót wysokich obrotów w piątek oraz osiągnięcie nowego maksimum, wskazuje na prawdopodobną kontynuację zwyżki w kierunku nawet 6 zł.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Grupa jest największym producentem węgla koksowego i wiodącym producentem koksu w Unii Europejskiej pod względem wielkości produkcji.

jsw

Jedna z najgorętszych spółek w ostatnim czasie kontynuowała wzrosty podczas ostatniej sesji kwietnia, rosnąć o kolejne 5%. Co ważne, ruch wzrostowy podparty jest znaczącym wolumenem. W zakończonym miesiącu spółka zdrożała o 42,5%. Aktualnie najbliższą przeszkodą może być okrągły poziom 20 zł. Patrząc jednak na dynamikę i obroty, poziom ten nie powinien zatrzymać kupujących, choć może oczywiście przyczynić się do powstania korekty. Najbliższe wsparcie to okolice 17 zł, a kolejny opór to rejon 27 zł. Niedawno pojawiła się rekomendacja DM BOŚ z ceną docelową przy 25 zł. Wiele wskazuje na to, że właśnie taki scenariusz może być realizowany. O szansach na wzrosty informujemy od 9 lutego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSławni traderzy: Jack Schwager – “W trakcie tradingu”
Następny artykułUSD/CAD – trend spadkowy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here