Naga Markets
W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Krezus SA jest firmą poszukującą i wydobywającą surowce mineralne.

krezus

Spółka zyskała podczas wczorajszej sesji ponad 6%, a towarzyszyły temu ogromne, dawno nie widziane obroty. Wygląda na to, że rozpoczyna się kolejne odbicie w górę od dolnej krawędzi kanału spadkowego, z którym mamy do czynienia od maja ubiegłego roku. Mocny start tego odbicia powinien zapewnić wzrost do pierwszego znaczącego oporu przy 4 zł. Jeżeli ta granica zostanie pokonana, cena zapewne testować będzie górną krawędź. Dopiero wybicie kanału może przynieść wstępny sygnał kupna w średnim terminie. Warto też pamiętać, że do długoterminowego wsparcia kurs ma jeszcze trochę przestrzeni do spadków. Wsparcie to znajduje się przy 2,80 zł, a wyznacza je m.in. szczyt z sierpnia 2008 roku oraz dołek z sierpnia 2011 roku.tokeneo

Obecnie głównymi liniami biznesowymi Grupy Boryszew są: półfabrykaty z metali kolorowych i ich stopów, przewody samochodowe dla globalnych producentów aut, łożyska oraz wyroby chemiczne. Ta jedna z największych grup przemysłowych w Polsce.

boryszew

Także spółce Boryszew towarzyszyły wczoraj podwyższone obroty. Niestety nie szedł za nimi żaden znaczący ruch ceny. Kurs porusza się w kanale spadkowym i niebawem dotrze do jego górnej krawędzi. Będzie to już 4 test tej linii. Warto zauważyć jak istotny jest opór przy 6 zł. Sprawia on, że kurs ma trudne zadanie przed sobą i można spodziewać się w tym miejscu reakcji podaży, ale z drugiej strony jeżeli uda się wybić kanał górą, będzie to jednoznaczne z pokonaniem oporu, a to dawałoby duże szanse na powrót do wzrostów.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCAD/JPY – nadal w korekcie
Następny artykułPrzegląd setupów Price Action: AUDJPY, GBPCHF, USDJPY 3 lutego 2015
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here