Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Kredyt Inkaso działa na rynku usług finansowych, zajmując się wykupem i windykacją pakietów wierzytelności masowych uznanych przez pierwotnych wierzycieli za trudne do odzyskania.

kredytin

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zanotowała podczas wtorkowej sesji czwarty wzrostowy dzień z rzędu, rosnąć tym razem o niespełna 2%. Od początku miesiąca wzrosty sięgają już 15% i zaczyna być to coraz bardziej widoczne na wykresie. Wczoraj doszło do naruszenia linii łączącej kilka wcześniejszych wierzchołków co można interpretować jako sygnał do kontynuacji zwyżki przynajmniej w rejon 25 zł. Patrząc szerzej na wykres tygodniowy, widzimy że spółka jest po dość długotrwałych spadkach, które zatrzymały się na kluczowym poziomie wsparcia okolic 15 zł. Wieloletni trend nadal pozostaje wzrostowy, więc wydaje się, że spółka ma szansę na trwalszy powrót do wzrostów.

Synthos jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw chemicznych, producentów kauczuków syntetycznych i polistyrenów.

synthos

Również kolejną udaną sesją może pochwalić się Synthos, który zyskał wczoraj nieco ponad 2%. Coraz bardziej dynamicznie wygląda odbicie zapoczątkowane pod koniec czerwca. Wczoraj doszło do wybicia wierzchołka z 7 czerwca i jest to kolejny sukces popytu po wcześniejszym wybiciu linii bessy. W tej sytuacji wydaje się, że spółka ma otwartą drogę do dalszych wzrostów, a najbliższym ważnym celem jest opór przy 4,16 zł czyli poziom łączący dwa tegoroczne maksima.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/AUD – wybicie linii trendu
Następny artykuł“Porozmawiajmy o rynkach” – webinar Comparic.pl z Price Action już o 09:00!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here