Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Kredyt Inkaso działa na rynku usług finansowych, zajmując się wykupem i windykacją pakietów wierzytelności masowych uznanych przez pierwotnych wierzycieli za trudne do odzyskania.

Te artykuły również Cię zainteresują
kredytin

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała w piątek 2,4% i była to trzecia wzrostowa sesja z rzędu. Wzrosty jak na razie nie są imponujące, gdyż cały ubiegły tydzień spółka zakończyła na niespełna 2% plusie. W szerszym spojrzeniu panuje tu kilkuletni trend wzrostowy, a przez ostatnie 3 lata kurs poruszał się w ramach kanału wzrostowego. Obecnie po dużej korekcie, cena testuje jego dolną krawędź. Póki co nie ma widocznych sygnałów kupna aczkolwiek warto obserwować wykres, gdyż jeżeli trend miałby zostać zachowany, kurs nie powinien spaść poniżej ostatniego minimum czyli 21,46 zł. Ostatnio analizowałem spółkę 23 czerwca 2015 roku.

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Jedna z najważniejszych spółek na naszym parkiecie zakończyła piątek ponad 3% stratą pogłębiając minimum z 9 grudnia. Cały tydzień zakończył się 14% przeceną co jasno wskazuje na siłę panującego trendu spadkowego. Patrząc z bardzo szerokiej perspektywy na wykres tygodniowy, można dostrzec, że kurs porusza się w szerokim kanale wzrostowym od dobrych 13 lat. Pewne wsparcie można znaleźć w rejonie 53 zł aczkolwiek może ono nie być na tyle sile aby zatrzymać tak dynamiczne spadki. Wydaje się, że szansa na przynajmniej większe odreagowanie może pojawić się dopiero w okolicach 40 zł czyli dolnej krawędzi wieloletniego kanału. O spadkach zaczęliśmy informować 23 lipca ubiegłego roku.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here