Naga MarketsJedna z największych pod względem dziennego wolumenu giełd kryptowalutowych na świecie – Kraken – wprowadziła właśnie długo wyczekiwaną przez użytkowników możliwość deponowania i wypłacania środków w Bitcoin Cash (BCH) – nowej kryptowalucie powstałej po podziale oryginalnego Bitcoina.


20 potwierdzeń wymaganych do zdeponowania funduszy

Obecnie warunki handlowe BCH w przypadku giełdy Kraken zakładają konieczność uzyskania 20 potwierdzeń, aby środki zdeponowane w BCH pojawiły się na koncie. Wartość ta powinna zostać obniżona w kolejnych tygodniach – o ile popularność Bitcoin Cash będzie wzrastała i do sieci dołączą kolejni górnicy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kraken jednocześnie ostrzega przed potencjalnym ryzykiem związanym z handlem na BCH: „W przeciągu kilku tygodni BCH może pozostawać w strefie zagrożenia. Klienci powinni wziąć pod uwagę podwyższone ryzyko przy przenoszeniu funduszy. W przypadku, gdy depozyt zostanie unieważniony w sieci po wpłaceniu środków na konto giełdy, kwota depozytu zostanie obciążona środkami znajdującymi się na koncie. Jeżeli spowoduje to pojawienie się ujemnego salda BCH, wypłaty zostaną zablokowane do momentu korekty (czyli zdeponowania lub zakupienia kolejnych BCH).”

Deponując środki na giełdzie Kraken należy pamiętać, że każde aktywo posiada swój indywidualny adres – w związku z tym wysyłając Bitcoin Cash (BCH) na adres nieprzypisany tej walucie, środki nie zostaną naliczone.

Źródło: coinmarketcap.com

Zgodnie z danymi z ostatnich dwudziestu czterech godzin wolumen obrotu na Bitcoin Cash był trzecim na całym rynku kryptowalut tuż za Bitcoinem i Ethereum wynosząc prawie $327 milionów, odpowiadając za 7% udziału w całym rynku. Notowania waloru zaczynają natomiast stabilizować się w okolicach pułapu 300USD za jednego coina.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here