Naga Markets

Michael Saylor, dyrektor generalny i współzałożyciel Microstrategy, rozwiał obawy związane z niedawnym spadkiem na rynku kryptowalut. Według szefa Microstrategy, ta niedawna przecena „przygotuje Bitcoina na większe rzeczy, które nadejdą”. Warto zauważyć, że obecny krach na rynku wirtualnych walut trwa od kilku tygodni, a niedźwiedzi trend przelał się na resztę tokenów. Awaria została spotęgowana strachem z powodu ogromnego spadku wywołanego przez natywny token Terra, LUNA, niecałe trzy tygodnie temu.

Microstrategy posiada ponad 129 000 Bitcoinów (BTC)

W 2020 r. Microstrategy ogłosiła ogromny krok dołączając do rynku kryptowalut ​​zanurzając ręce w Bitcoina. Firma kupiła w tym okresie ponad 21 000 BTC za łączną cenę 250 milionów dolarów. Według Michaela Saylora zakup w tamtym okresie był spowodowany kilkoma czynnikami wpływającymi na gospodarkę i biznes. Od tego czasu Michael Saylor nadzorował pozyskiwanie przez firmę większej ilości Bitcoinów w kolejnych latach.Dyrektor generalny był zdecydowanie przeciwny aktywom cyfrowym przed zakupem, ale zmienił zdanie, stając się znanym zwolennikiem największego tokena. Kilka miesięcy temu firma ogłosiła kolejny zakup, co oznacza, że ​​ostateczna liczba Bitcoinów zbliża się do 129 000. W okresie zakupu firma oficjalnie zakupiła każdy składnik aktywów za średnią cenę około 30 000 USD o łącznej wartości 3,97 miliarda USD.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami

Michael Saylor prognozuje wzrost adopcji Bitcoina

W swoim niedawnym wywiadzie dla Fox Business Michael Saylor zwrócił uwagę, że zasoby cyfrowe są podzielone na trzy klasy. To założenie zostało potwierdzone w ostatnim spadku rynku w ciągu ostatniego tygodnia. W swoich słowach Michael Saylor wspomniał, że jedną z ustalonych prawd rynku jest to, że Bitcoin jest królem i jest doskonały. Drugą potwierdzoną prawdą jest to, że stablecoiny są stopniowo adoptowane w miarę nabywania aktywów przez uczestników.

Na koniec wspomniał, że trzecią klasą są altcoiny, które nie przeszły żadnych zezwoleń regulacyjnych. Dyrektor generalny Microstrategy omówił również, w jaki sposób ta ostatnia przecena była korzystna dla Bitcoina, jednocześnie prognozując, że więcej stablecoinów zostanie poddanych bardzo potrzebnemu nadzorowi regulacyjnemu.

AVA Trade

Saylor wspomniał także, że przecena otworzyła traderów na różnicę między Bitcoinem, a innymi tokenami na rynku. W podsumowaniu stwierdził, że BTC może również wywołać wejście większej liczby firm do przestrzeni kryptowalutowej, co zwiększy jego adopcję.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: intercars akcje wykres | forex | zloty kurs | akcje xtb | kruk notowania | kantorowy kurs jena | pkp cargo akcje prognozy |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułCzy Solana zdoła dzisiaj przebić barierę 55 dol.? Analiza techniczna notowań SOL
Następny artykułDolar osłabia się względem euro i funta. Kursy EUR/USD i GBP/USD okiem analityków UOB
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here