Naga Marketswieloryby-bitcoinaOstatni krach cenowy bitcoina (BTC) nie zniechęcił jednego z największych wielorybów BTC do gromadzenia większej ilości wirtualnych monet. Według serwisu Blockchain.com, wieloryb, który już posiada dziesiątki tysięcy bitcoinów, dodał właśnie do swojego portfela kolejne 3720 monet. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta w piątek oscylując powyżej 37 000 USD.

Przecena bitcoina (BTC) ponownie przykuła uwagę dużych inwestorów

Opłata za transakcję 3730 BTC wyniosła 0,005 bitcoina lub około 189,6 USD w oparciu o cenę kryptowaluty w momencie pisania artykułu. Adres wieloryba, który zwiększył swój portfel mimo trwającej przeceny zajmuje obecnie czwarte miejsce wśród najbogatszych istniejących adresów. Obecnie pod adresem znajduje się 112 593,6 bitcoinów, czyli około 0,6% wszystkich BTC w obiegu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Adres znajduje się w wyjątkowej grupie zaledwie czterech adresów, które posiadają ponad 100 000 BTC.

Jest to również najbogatszy portfel BTC na blockchainie, który nie jest powiązany z giełdą kryptowalut. Wszystkie pozostałe trzy adresy, które przechowują więcej bitcoinów, należą odpowiednio do giełd kryptowalut Binance, Bitfinex i Huobi.

Rzut oka na historię transakcji wieloryba pokazuje, że duży inwestor gromadził monety, gdy cena flagowej kryptowaluty spadała. Od połowy maja, kiedy cena bitcoina spadła z około 47 000 USD do zaledwie około 30 000 USD, wieloryb kupił około 13 667 BTC.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) umacnia się pod koniec tygodnia

Notowania BTC/USD odnotowały prawdziwy roller coaster w mijającym tygodniu. Początkowo kurs spadł do poziomu 31 000 USD, niedaleko kluczowego poziomu wsparcia 30 000 USD. Notowania w dalszym ciągu pozostają w zakresie szerokiej konsolidacji cenowej 30 000 – 42 000 USD. Dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu.

invest
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed cena akcji | wartość złotego | kęty akcje | kurs chf | biomaxima | giełda prognozy | co to jest kod blik |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here