Naga MarketsPolska firma technologiczna Billon we współpracy z Microsoftem chcą zaadoptować technologię Blockchain w Polskim Górnictwie Naftowym i Gazownictwie (PGNiG). Chodzi o takie obszary jak e-płatności, handel gazem i energią czy wreszcie platforma do obsługi klienta indywidualnego.


Trwają już testy, powiedział CCO Billonu Jacek Figuła, w trzech obszarach branży energetycznej. Pozwoli to m.in. zmniejszyć koszty obsługi klienta i zwiększyć bezpieczeństwo przechowywania danych w formie elektronicznej. Dziś za jedną akcję PGNiG trzeba zapłacić 6,25 zł.

PGNiG w gorących spółkach dnia- Sprawdź!

“PGNiG jest liderem w branży, dlatego musimy trzymać rękę na pulsie jeśli chodzi o innowacyjne rozwiązania. Chcemy rozpoznać aktualne kierunki rozwoju technologii blockchain i być zorientowani, jak te innowacyjne rozwiązania mogą wpłynąć na udoskonalenie naszej oferty” – powiedział Łukasz Kroplewski, wiceprezes koncernu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen: Złoto – 19.02.2018
Następny artykułEFIX: dolar w kolejnej fali spadkowej. Prawdopodobnie ostatniej w tym roku
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here