Naga Markets

wosp29 stycznia br. odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Z tej okazji zespół Ari10 postanowił zebrać środki na ten cel, wystawiając na aukcję koszulkę z tokenem niewymienialnym (NFT) oraz pakietem upominkowym. Zestaw ten jest dostępny na Allegro, a cena wywoławcza to 520 złotych. Firma ta przedstawiła szczegółową instrukcję dot. wymintowania wspomnianego “krypto aktywa”. 

  • Firma z branży kryptowalut Ari10 wystawiła na aukcję koszulkę z NFT oraz pakietem upominkowym. Środki pozyskane tą drogą trafią do znanej fundacji filantropijnej 
  • Wspomniany zestaw dostępny jest na Allegro, obecna oferta to 520 PLN
  • 29 stycznia br. odbędzie się 31 finał WOŚP. W obecnym r. jego tematyką jest walka z sepsą

Koszulka z NFT od Ari10 wesprze WOŚP

Projekt skoncentrowany na branży kryptowalut Ari10 postanowił uruchomić licytację zestawu gadżetów, a środki pozyskane tą drogą przekazać na rzecz fundacji, której celem jest m.in. działalność związana z ochroną zdrowia, ratowaniem życia chorych osób oraz poprawy ich stanu zdrowotnego.

W styczniu 2023 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 31. Tegoroczny finał prowadzony jest pod hasłem “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Choć jest to jednodniowa zbiórka publiczna, od wielu lat finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe oraz wydarzenia zamknięte. 

Tym razem do “chóru” niosącego wsparcie postanowił dołączyć zespół ekspertów z Ari10. Wystawili oni na licytację koszulkę z logo swojej firmy wraz z jej cyfrowym odpowiednikiem w postaci NFT. Jest to 1 z 50 takich unikalnych tokenów. Stanowi on nie tylko dodatek do realnej rzeczy, ponieważ niesie ze sobą również szereg “ekskluzywnych” korzyści. Za jego pomocą nabywca może uzyskać dostęp do elitarnej grupy inwestorów Ari10, brać udział w specjalnych “zamkniętych” konkursach (dostępnych tylko dla posiadaczy wspomnianych NFT), a także używać go w metaverse. 

Koszulka w formie NFT może mieć także dla wielu osób wartość kolekcjonerską. Ari10 przedstawiło szczegółową instrukcję dot. tego jak wymintować taki token. Zwycięzca aukcji otrzyma również od ekspertów wsparcie techniczne związane z odebraniem tego konkretnego NFT. 

Oprócz koszulki w formie fizycznej (w rozmiarze L) i cyfrowej, do zestawu dołączono bluzę z logo Ari10 (rozmiar L) niedostępną na co dzień w sprzedaży, książkę “Kryptowaluty” autorstwa Michała Grzybkowskiego i Szczepana Bentyna wraz z ich podpisami, a także kilka innych firmowych gadżetów tj. kubek, notes.

Wspomniany pakiet dostępny jest do licytacji na Allegro. W chwili pisania tego tekstu jego cena sięga 520 złotych.

Autor poleca również:

BossaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs euro konsekwentnie w górę, prognozują analitycy UniCredit
Następny artykułCD Projekt aktywnie shortowany przez amerykański fundusz hedgingowy. Pozycja wynosi 1,41%!
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.