Naga MarketsRepublikanie i Demokraci dogadali się w kontekście pakietu pomocowego wartego $2 biliony na wsparcie amerykańskiej gospodarki. Wraz z działaniami FED jest to aż 6 bln USD pomocy dla gospodarki walczącej z pandemią koronawirusa. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


USA: FED uwolnił dla banków aż $4 biliony

Pakiet ma przyśpieszyć wypłaty dla pracowników na bezrobociu ($250 mld), rozszerzyć ubezpieczenia, przygotować pakiety kredytów kryzysowych ($350 mld) i ustabilizować kluczowe gałęzie przemysłu ($500 mld). Istotną częścią jest także pomoc finansowa dla szpitali ($100 mld).

FED uwolnił dla banków $4 biliony, które mają być przeznaczone na tanie pożyczki dla firm. Trump już zapowiedział podpisanie ustawy jak tylko przejdzie ona przez obie Izby amerykańskiego parlamentu, Senat już ją zaakceptował – oznajmił Bogusz Kasowski.


Czy chciałbyś handlować prawdziwymi akcjami i futures z dźwignią?
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here