Naga MarketsKoronawirus price action. Jak wygląda rynek w czasie pandemii? - darmowy webinarKryzys jaki wywołała pandemia koronawirusa spowodował sporą zmianę warunków rynkowych.  Na rynkach pojawiła się wysoka zmienność, która z jednej strony daje szansę na zyski, ale też może powodować straty jeśli nieodpowiednio podejdzie się do tematu. Dlatego też na webinarze przyjrzymy się sytuacji na rynkach pod kątem price action oraz temu, na co warto zwrócić uwagę w czasie koronakryzysu.

  • Rynki finansowe znalazły się w centrum uwagi wielu ludzi
  • Na co należy zwrócić uwagę handlując w obecnych warunkach?
  • Sytuacja na rynkach pod kątem price action

Trading price action w czasie pandemii koronawirusa

Obecna sytuacja na rynkach finansowych sprawia, że stały się one tematem rozmów coraz większego grona osób. Niektórzy mają już z nimi jakieś doświadczenie, inni nie. To co łączy część z tych osób, to chęć ‘skorzystania z okazji’ jaką może teraz dawać trading. Czy jednak warto? A jeśli tak, na co zwrócić uwagę handlując w trakcie kryzysu jaki wywołała pandemia koronawirusa?

Na powyższe pytania postaramy się odpowiedzieć przy okazji darmowego spotkania online. Będzie także mowa o zmienności, łapaniu spadających noży oraz technicznej stronie rynku. Przede wszystkim jednak skupimy się na czystej akcji cenowej (price action) rynku Forex. Przeanalizujemy najważniejsze pary walutowe, a także znajdziemy chwilę na analizę instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (30 kwietnia 2020 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.

Otwórz rachunek demonstracyjny u Partnera tego szkolenia online. Pozwoli Ci on w pełni czerpać z tego webinaru.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here