Naga MarketsGeneral Motors Co i producent sprzętu medycznego Ventec przyspieszają działania w ramach partnerstwa o kryptonimie „Projekt V”, aby zbudować respiratory w fabryce GM w Kokomo w stanie Indiana, aby pomóc w zwalczaniu epidemii koronawirusa. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


General Motors: Celem przedsięwzięcia jest zbudowanie do 200 000 respiratorów

Donald Trump dał zielone światło GM-owi, Tesli i Fordowi na produkcję respiratorów i innych urządzeń niezbędnych w czasie epidemii koronawirusa. Twin City Die Castings Co mający umowę z 2019 z Ventec zwiększa wolumen produkcji części odlewowych respiratorów z 150 to 20 tysięcy sztuk miesięcznie.

Fiat (FCA) zapowiedział zmianę linii produkcyjnej w Chinach w najbliższych tygodniach i zacznie produkować maseczki, do miliona sztuk miesięcznie, jednocześnie FCA i Ferrari zwiększają produkcję respiratorów we Włoszech – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here