Naga MarketsDonald Trump
Donald Trump, prezydent USA

Prezydent USA Donald Trump ogłosił w piątek program pomocy dla amerykańskich rolników w walce ze skutkami pandemii koronawirusa. $16 mld ma trafić bezpośrednio do producentów i farmerów. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.

USA: Trwa oblężenie banków żywności

Z kolei $3 mld ma być wykorzystane do masowych zakupów płodów rolnych, które zostaną przekazane bankom żywności, kościołom i grupom pomocy.

Ze względu na ogromny wzrost bezrobocia banki żywności w Stanach Zjednoczonych zaczynają przeżywać oblężenie ze strony swoich klientów – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here