Naga MarketsWirus z Wuhan sprawił, że Chiny obecnie zmniejszyły swoje moce produkcyjne o ok. 70%. Mobile World Congress w Barcelonie zaplanowany na 24-27 luty został odwołany z powodu obaw o rozprzestrzenianie się wirusa z Wuhan. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Chiny: Sprzedaż akumulatorów i pojazdów elektrycznych spadła o ponad 54%

Jak twierdzi Chińskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów, epidemia uderzy mocno w sprzedaż i produkcję samochodów, już teraz odpowiadając za 18% spadek sprzedaży samochodów w styczniu 2020.

Z kolei sprzedaż akumulatorów i pojazdów elektrycznych spadła o ponad 54%. Zdaniem stowarzyszenia wirus wpłynie na produkcję co najmniej miliona pojazdów w 2020 roku. Objęta kwarantanną prowincja Hubei odpowiada za 9% produkcji samochodów w Chinach – oznajmił Bogusz Kasowski.

Olbrzymi procentowy przyrost zachorowań i ofiar śmiertelnych – z czego warto podkreślić, że nowe przypadki zachorowań podbiły średnią dobową zmianę zachorowań, natomiast średnia śmiertelność wciąż spada względem dnia poprzedniego – dodał.


Szukasz brokera z akcjami i futures bez minimalnego depozytu?
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here