Naga Marketsflaga chinyW najnowszym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat kryzysu w Wuhan, który wynika z epidemii koronawirusa. Chiny przeniosą 2000 ton mrożonej wieprzowiny do rezerw państwowych w Wuhan by zapobiec niedoborom żywności. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Chiny chcą zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa

Jak podała chińska Narodowa Komisja Rozwoju i Reform (NDRC) w oświadczeniu, współpraca z państwowymi konglomeratami rolnymi COFCO i Sinograin ma zapobiec niedoborom żywności w objętej kwarantanną prowincji Hubei. Oprócz mięsa dostawy mają objąć ryż, mąki i olejów jadalnych – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here