Naga MarketsKorona Doge od Dolce & Gabbana warta 500 tys. dol. Czy Elon Musk zostanie jej właścicielem?Włoski dom mody Dolce & Gabbana zasugerował, że dyrektor generalny Tesli Elon Musk powinien zostać okrzyknięty królem krytpowalut jeżeli uda mu się posiąść Koronę Doge.

Korona Doge zaprojektowana przez samych Domenico Dolce i Stefano Gabbana

Korona jest częścią pierwszej kolekcji niezamiennych tokenów giganta mody, która została uruchomiona we współpracy z platformą UNXD na początku tego miesiąca.Korona Doge, która zawiera siedem niebieskich szafirów i 142 diamenty, została zaprojektowana przez nikogo innego, jak samych Domenico Dolce i Stefano Gabbana.

– Legenda głosi, że wyjątkowy kolekcjoner, który posiada Koronę Doge, zostanie później namaszczony na króla kryptowalut – komentował oficjalny profil marki modowej na Twitterze.

Korona nie ma nic wspólnego z kryptowalutą memem, a swoją nazwę zawdzięcza dawnemu tytułowi najwyższej władzy w Wenecji.

invest

Nabywca otrzyma renderowaną w 4K animację i renderowane w 4K zdjęcia przedmiotu, jak również jego fizyczną wersję. Obecna oferta to 513 tys. dolarów, którą złożył użytkownik ethmad. Jeżeli Elon Musk byłby zainteresowany jej przebiciem, to takie kwoty z pewnością nie zrobią na nim wrażenia.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMIJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here