Naga MarketsW ostatnim czasie nie widać było żadnych interesujących sygnałów dla strategii TDiS. Obecnie też niewiele jest dobrze wyglądających, kilkoma obiecującymi dzielę się poniżej.


USDCHF

Notowania pary walutowej USDCHF rozpoczęły korektę ostatniego impulsu i weszły właśnie do strefy zniesienia 33-66%. Pozostaje dalej obserwować tę parę w poszukiwaniu okazji sprzedażowych, zgodnych z panującym trendem krótkoterminowym.

GBPCHF

Na parze walutowej GBPCHF utworzył się nowy impuls spadkowy. Jeśli korekta dotrze do strefy oporu, można będzie wypatrywać okazji do sprzedaży.

W przypadku par z funtem szterlingiem, należy jednak zachować sporą dawkę ostrożności z uwagi na podatność tej waluty, na ostatnie doniesienia ws. Brexitu.

GBPAUD

Na parze walutowej GBPAUD panuje z kolei krótkoterminowy trend wzrostowy, gdzie kurs znalazł się już w strefie wsparcia. Na razie jednak nie utworzył się żaden prawidłowy sygnał do zajęcia pozycji długiej.

Strategię price action Tylko Dołki i Szczyty możesz wypróbować na rachunku u brokera Royal, który posiada w swojej ofercie analizowane instrumenty.

CHFJPY

Korekta w trendzie wzrostowym rozpoczęła się także na CHFJPY. Tu jednak do strefy wsparcia pozostało jeszcze kilka poziomów. Ciekawy wydaje się poziom 50% zniesienia, który pokrywa się ze wsparciem na 113.00.


Artykuły dotyczące strategii znajdziesz pod tagiem Strategia TDiS. Poza tym są jeszcze analizy potencjalnych zagrań, które widnieją pod tagiem Analiza TDiS. Z kolei pełną listę wpisów (artykułów, analiz, etc.) łączy jeden wspólny tag: TDiS.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here