Naga MarketsObecny tydzień na notowaniach kryptowaluty litecoin okazał się rekordowy. Trzy potężne świece wzrostowe wyniosły kurs z 90 na 360 dolarów, gdzie zlokalizowane są obecnie historyczne maksima. W związku z tym korekta takiego silnego ruchu wydaje się być naturalna, co zresztą ma miejsce.

Darmowe spotkanie “Kryptowaluty w praktyce” Sprawdź co przygotowaliśmy w ramach webinarium

Rysunek 1. Analiza techniczna,litecoin,D1,14.12.2017

Aktualnie kurs porusza się w ramach spadkowego kanału cenowego, którego wybicie górą oznaczać będzie prawdopodobne zakończenie odreagowania i kontynuację trendu wzrostowego. Gdzie obecna korekta może się zakończyć? Obecnie idealnym miejscem do podłączenia się do trendu wzrostowego jest połączenie dolnego ograniczenia wspomnianego kanału cenowego oraz lokalna strefa popytowa zlokalizowana w rejonie cenowym 240 dolarów.

Zapraszamy do zapoznania się propozycją brokera Naga Markets , który posiada bogatą ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty

Rysunek 2. Analiza techniczna,litecoin,H1,14.12.2017

Spotkaj się z ekspertami kryptowalutowymi w Krakowie, podczas FxCuffs 2018. Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę lub kup bilety na konferencję 16-17 marca!

Przełamanie opisywanej konfluencji może oznaczać większe odreagowanie z kolejnym celem w rejonie cenowym 200 oraz 150 dolarów.

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here