Naga Markets webinar


Obecny tydzień na notowaniach kryptowaluty litecoin okazał się rekordowy. Trzy potężne świece wzrostowe wyniosły kurs z 90 na 360 dolarów, gdzie zlokalizowane są obecnie historyczne maksima. W związku z tym korekta takiego silnego ruchu wydaje się być naturalna, co zresztą ma miejsce.

Darmowe spotkanie “Kryptowaluty w praktyce” Sprawdź co przygotowaliśmy w ramach webinarium

Rysunek 1. Analiza techniczna,litecoin,D1,14.12.2017

Aktualnie kurs porusza się w ramach spadkowego kanału cenowego, którego wybicie górą oznaczać będzie prawdopodobne zakończenie odreagowania i kontynuację trendu wzrostowego. Gdzie obecna korekta może się zakończyć? Obecnie idealnym miejscem do podłączenia się do trendu wzrostowego jest połączenie dolnego ograniczenia wspomnianego kanału cenowego oraz lokalna strefa popytowa zlokalizowana w rejonie cenowym 240 dolarów.

Zapraszamy do zapoznania się propozycją brokera Naga Markets , który posiada bogatą ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty

Rysunek 2. Analiza techniczna,litecoin,H1,14.12.2017

Spotkaj się z ekspertami kryptowalutowymi w Krakowie, podczas FxCuffs 2018. Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę lub kup bilety na konferencję 16-17 marca!

Przełamanie opisywanej konfluencji może oznaczać większe odreagowanie z kolejnym celem w rejonie cenowym 200 oraz 150 dolarów.

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here