Naga Markets

Shiba Inu: korekta sięga już 76%, ale "grube ryby" dokupują na dnieShiba Inu jest jednym z najpopularniejszych meme coinów, ale jak pokazują notowania z ostatnich trzech miesięcy, to czasem nieco za mało, by podtrzymać wcześniejszy spektakularny rajd. Od gigantycznej zwyżki z października i zdobycia szczytów wszechczasów, token potaniał o 76%. Jednak jak wynika z analizy danych on-chain część dużych graczy decyduje się na spore zakupy SHIB po niższej cenie.

Shiba Inu dokupywany przez “Crypto Whales”

Shiba Inu jest dokupywany przez “wieloryby”, czyli dużych graczy nabywających olbrzymie ilości tokenu. Jak wynika z danych WhaleStats, w poniedziałek miejsce miały dwie bardzo duże transakcje opiewają odpowiednio na około 51,8 mld SHIB oraz 54,3 mld SHIB.To całkiem sporo biorąc pod uwagę, że odpowiadało to wówczas równowartości około 1,08 oraz 1,07 mln dol.

Różnica w wartości dolarowej pomimo prawie identycznych kwot w SHIB jest rezultatem tego, że przez krótki moment 24 stycznia token zanurkował o prawie 20% – z 0,00002325 dol. do 0,00001871 dol.

Większa z transakcji została wykonana przez 27. “whale” w rankingu WhaleStats. Jego portfel o wartości 277,8 mln dol. prezentuje się następująco:

<li><strong><b data-stringify-type="bold"><a class="c-link" href="https://comparic.pl/?utm_source=post&amp;utm_medium=post&amp;utm_campaign=post" target="_blank" rel="noopener noreferrer" data-stringify-link="https://comparic.pl/?utm_source=post&amp;utm_medium=post&amp;utm_campaign=post" data-sk="tooltip_parent">Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl</a></b></strong></li>
Źródło: whalestats.com

Jak wynika z danych WhaleStats, w portfelu dużego gracza, który nabył 54,3 mld dol. SHIB znajdują się SHIB o równowartości aż 97,4 mln dol.

fpmarkets

Dogecoin najczęściej handlowanym tokenem przez wieloryby posiadające BSC

Wśród tysiąca wielorybów, które posiadają monety oparte na coinie Binance Smart Chain (BSC), handel DOGE jest obecnie znacznie bardziej popularnymi niż innymi tokenami, zgodnie z danymi portalu WhaleStats.

Niemniej, najczęściej handlowaną monetą pozostaje Ethereum.

NED

Pomimo tego, Dogecoin nie znajduje się jednak na liście 10 najczęściej kupowanych kryptowalut. Za to jeden z jego naśladowców, BabyDoge, jest tutaj na drugim miejscu. Ostatnio pisaliśmy o nim tutaj: Baby Doge wystrzelił mocno w górę, choć cena bitcoina runęła

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cyfrowy polsat akcje opinie | asseco kurs | jsw akcje notowania | celon pharma kurs akcji | gpw pkp cargo | indeks nasdaq |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here