Naga MarketsOstatnia sesja giełdowa przed Świętami Wielkanocnymi, przyniosła na światowych parkietach wyraźną kontynuację przeceny. Deprecjację obserwowaliśmy na wszystkich kontynentach i dla niektórych rynków były one naprawdę dotkliwe. Warszawska GPW była jednak w stanie wyjść w czwartek bez większego szwanku zamykając się nawet na niewielkich plusach.

HFT Brokers – wybrany najlepszym polskim brokerem 2015 roku – posiada w swojej ofercie kontrakty CFD na akcje polskich spółek. SPRAWDŹ!

Te artykuły również Cię zainteresują
Relatywna siła WIG20 byłą widoczna już na starcie sesji, kiedy polski parkiet tracił mniej w porównaniu do innych europejskich rynków. Minima zostały rozrysowane na -1,2%, natomiast CAC40 oraz DAX traciły kolejno 2,3% oraz 1,8%

WIG20 D1 - korekta to tylko kwestia czasu?
WIG20 D1 – korekta to tylko kwestia czasu?

Sytuacja po środowej wyprzedaży nie ulega jednak zmianie. Po dwóch miesiącach praktycznie nieprzerwanych wzrostów korekta w tym momencie to jedynie kwestia czasu. Na wykresie dziennym notowań WIG20 widzimy, że po rozrysowaniu nowych tegorocznych szczytów indeks zaczął się osuwać. Potwierdzeniem silniejszych ruchów korekcyjnych będzie wybicie szczytów z grudnia 2015 nad 1908.00 oraz pokonanie linii wsparcia rysowanej od stycznia – obecnie na wysokości 1878.00.

Śledź analizy spółek GPW na Comparic.pl – sprawdź najnowsze wykresy >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here