Naga MarketsKorea Północna poinformowała, że nie czuje się zobowiązania do powstrzymania się od testów balistycznych i nuklearnych, ponieważ USA nie wróciły do negocjacji w terminie ustalonym przez „najwyższego przywódcę” Kim Jong Una. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Półwysep Koreański pozostaje w stanie wojny

Przedstawiciel Korei powiedział, że jego kraj stosował się przez dwa lata do ustaleń, które miały zbudować wzajemne zaufanie, w zamian za co USA nakładały nowe sankcje i organizowały wspólne ćwiczenia wojskowe z Japonią i Koreą Południową. Jednym z oczekiwań Korei Północnej jest wycofanie się wojsk USA z Korei Południowej – oznajmił Bogusz Kasowski.


Trading na profesjonalnym poziomie wymaga dostępu do prawdziwych rynków z prawdziwym brokerem.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here