Naga MarketsKopią bitcoiny (BTC), teraz chcą wejść na Wall Street poprzez fuzjęFirma Greenidge, zajmująca się wydobyciem bitcoinów (BTC) i wytwarzaniem energii, ma zamiar zakończyć fuzję z dostawcą rozwiązań wsparcia technicznego Support.com, aby stać się najnowszą publicznie notowaną firmą wydobywczą na Wall Street, wchodząc w skład indeksu technologicznego Nasdaq.

Bitcoin miner Greenidge przygotowuje się do wejścia na Wall Street poprzez fuzję

Po zakończeniu fuzji, Support.com Inc. stanie się spółką zależną należącą w całości do Greenidge Generation Holdings Inc. Akcje klasy A nowego podmiotu będą notowane pod nazwą GREE.Zgodnie z komunikatem opublikowanym 13 września przez SEC, fuzja ma wejść w życie przed zamknięciem rynku następnego dnia. W wyniku połączenia, rozliczanego w formie transakcji „akcja za akcję”, każda akcja Support.com Inc. zostanie automatycznie zamieniona na prawo do otrzymania 0,115 akcji klasy A Greenidge.

– Ta fuzja jest ważnym krokiem dla Greenidge, ponieważ rozwijamy się w ramach naszej zintegrowanej i sprawdzonej platformy do wydobywania bitcoinów i generowania taniej energii o niższym udziale węgla – komentował Prezes Zarządu Greenidge, Jeff Kirt.

Zgodnie z oświadczeniem z 22 marca, które po raz pierwszy prezentowało planowaną fuzję, Support.com zapewni Greenidge 33 miliony dolarów w dodatkowej gotówce.

– Ta transakcja będzie opierać się na udanym biznesie Greenidge, zapewniając im dodatkowe finansowanie gotówkowe i walutę, aby sfinansować ich plany rozwoju, a także ważne nowe możliwości, w tym interfejs klienta, oprogramowanie zabezpieczające i wiedzę na temat prywatności – powiedział prezes i dyrektor generalny Support.com, Lance Rosenzweig.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

invest

Po zakończeniu fuzji, Kirt będzie kierował połączoną firmą jako prezes. Rosenzweig, pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego istniejącej firmy Support.com, która będzie nadal działać w normalnym trybie jako spółka zależna należąca w całości do Greenidge.

W lipcu Greenidge ogłosił swoje zobowiązanie do stania się w 100% neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla kopalnią BTC poprzez zakup dobrowolnych jednostek emisji dwutlenku węgla z portfela amerykańskich projektów redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Firma zamierza również wykorzystywać niskoemisyjne źródła energii w swoim zakładzie w stanie Nowy Jork i zrównoważyć ślad węglowy swojej nowej fabryki w Karolinie Południowej poprzez pozyskiwanie energii elektrycznej ze źródeł o zerowej emisji CO2.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: ten square games kurs akcji | kurs kęty | pkp cargo kurs | notowania celon | najniższy kurs liry tureckiej | alior kurs | ten square games gpw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here