Naga MarketsKool2Play: Uragun z nowymi treściami na PAX Online X EGX Digital
Uragun, jeden z tytułów nad którym pracuje Kool2Play

Kool2Play, niezależny producent z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i promocji gier ogłosił, że Uragun znalazł się w ścisłym gronie polskich gier obecnych na targach PAX Online X EGX Digital. Dzięki temu wyjątkowemu wyróżnieniu, nadchodząca produkcja może liczyć na własną, wirtualną przestrzeń wystawienniczą i dotarcie do szerokiego grona mediów, twórców i graczy z całego świata. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12.09 – 20.09.

Materiały z wydarzenia mają dotrzeć do miliona graczy z całego świata

PAX Online X EGX Digital to kolejna renomowana, branżowa impreza online, na której obecny jest Uragun. W ostatnich tygodniach produkcja Kool2Play była również promowana na Gamescom, jednak PAX stanowi jedno z niewielu wydarzeń, które równa się rozmachem z sierpniowymi targami. Według szacunków materiały z wydarzenia mogą dotrzeć do nawet miliona graczy, a w widoczności targów mają pomóc prestiżowi partnerzy tacy jak Eurogamer, Rock Paper Shotgun, VG247, Nintendo Life, USGamer, Digital Foundry oraz GamesIndustry.biz.

PAX Online X EGX Digital stanowi kolejną stację w naszym kalendarzu wystawienniczym. Targi te stanowią kluczową część amerykańskiego gamingu i śledzone są z zapartym tchem przez fanów z całego świata. Dlatego z tej okazji przygotowaliśmy nowe video, które ma zachęcić graczy do sprawdzenia Uragun i dołączenia do naszego community. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes GK Kool2Play S.A.

Twórcy zachęcają do pobierania nowej, stale aktualizowanej wersji demo, a podsumowanie prac nad nadchodzącą produkcją stanowi opublikowany obszerny materiał wideo z nowymi fragmentami rozgrywki oraz komentarzem jednego z twórców.

Uragun to przede wszystkim swoboda w dobieraniu arsenału i umiejętności oraz zabawa tym, co możemy osiągnąć z ich kreatywnego połączenia. W nowym materiale chcieliśmy pokazać, że to od gracza zależy, w jaki sposób przejmie kontrolę nad sytuacją. Kluczowe są szybkie, instynktowne decyzje. – powiedział Mariusz Leśniewski, Creative Director.

Przypominamy, że Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite. Gra pojawi się w usłudze wczesnego dostępu na Steam w 2020. GK Kool2Play S.A, twórca nadchodzącego tytułu, z ogromnym sukcesem przeprowadził sierpniową emisję akcji i kontynuuje prace nad debiutem na NewConnect. Spółka chce, aby pierwsze notowanie odbyło się w czwartym kwartale bieżącego roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoronawirus: 594 nowe przypadki COVID-19, liczba zarażonych sięgnęła 73 047 – podaje MZ
Następny artykułLagarde: EBC przyspieszy rozwój cyfrowego euro
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here