Naga Markets



Kool2Play, warszawski developer i wydawca gier opublikował w serwisie Youtube oficjalny trailer nadchodzącej produkcji studia. Tytuł pojawi się na platformie Steam w modelu Early Access na początku 2020 roku, a później także na Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. Kool2Play potwierdza plany związane z debiutem na rynku NewConnect na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020r.

Uragun to gra z gatunku top down shooter z elementami taktyki. Główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Jednym z wyróżników gry są poziomy zaprojektowane w oparciu o prawdziwy układ map światowych metropolii. Tytuł pozwoli użytkownikom zasiąść za sterami potężnego mecha walczącego z falami inteligentnych botów kierowanych przez AI, rozprzestrzeniających się po ulicach Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Paryża, Barcelony, Moskwy, Pekinu i Warszawy.

Jesteśmy zadowoleni z efektów dotychczasowej pracy. W Uragun staramy się uchwycić klimat kultowego Syndicate oraz połączyć go z dynamiką akcji rodem z Crimsonland i taktykąHelldivers. Głównym projektantem gry jest Jacek Wesołowski – współtwórca wielu świetnych gier, w tym Bulletstorm, która przez wielu dalej uważana jest za jedną z najlepszych produkcji kiedykolwiek stworzonych w Polsce. – opowiada Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

Według przedstawicieli studia najważniejszym wyróżnikiem Uragun będą przeciwnicy. W odróżnieniu od konkurencji stawiającej najczęściej na proste skrypty, działania wrogów zaprojektowanych przez Kool2Play cechują się złożonością i różnorodnością.

Dzięki  algorytmom AI, granie w Uragun będzie niezwykle intensywnym i angażującym przeżyciem. Każdy z przeciwników sam wybierze taktykę dostosowaną do jego możliwości i uzbrojenia. Maszyny na bieżąco będą modyfikować swoje działania, biorąc pod uwagę warunki, w których się znalazły. Uragun to nie jest gra, która da się ukończyć trzymając palec na spuście. Poza refleksem gracz będzie musiał wykazać się umiejętnościami taktycznymi. – kontynuuje.

Tytuł pojawi się na platformie Steam w modelu Early Access na początku 2020 roku. Docelowo Uragun będzie dostępny pełnej wersji na komputery osobiste (Steam), a także konsolach Nintendo Switch, Xbox i PlayStation. Przypomnijmy, że Kool2Play przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect. Na „małej giełdzie” warszawskie studio chce się znaleźć na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 r.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here