Naga MarketsKool2Play otrzyma dofinansowanie do dwóch projektów B+R na łącznie 5,25 mln złWarszawa, 27.09.2021 (ISBnews) – Kool2Play otrzyma dofinansowanie do dwóch projektów złożonych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 działanie „Projekty B+R przedsiębiorstw” Konkurs: 1/1.1.1/2021 – Szybka ścieżka, podała spółka. Kwoty dofinansowania wyniosą odpowiednio: 2,24 mln zł i 3,01 mln zł.

„Zgodnie z przedstawioną oceną, wnioski spółki obejmujące projekty: „Rozwój i implementacja algorytmów do budowania sztucznej inteligencji przeciwników w formie dynamicznie dopasowującego poziom trudności, wieloagentowego i heterogenicznego środowiska przy wykorzystaniu metod uczenia przez wzmocnienie na potrzeby innowacyjnych modułów w grze Uragun” oraz „Narzędzie do automatycznego testowania gier z wykorzystaniem sztucznej inteligencji” zostały wybrane do dofinansowania” – czytamy w komunikacie.Całkowita wartość pierwszego projektu to 3 728 672,5 zł brutto, przy czym rekomendowana, przyznana kwota do dofinansowania to: 2 237 203,5 zł. Z kolei całkowita wartość drugiego projektu to 5 024 490 zł brutto, przy czym rekomendowana, przyznana kwota do dofinansowania to: 3 014 694 zł, podano także.

Wcześniej Kool2Play informował, że w obu projektach planuje wdrożenie rezultatów prac w okresie 3 lat od zakończenia prac badawczych.

Kool2Play to notowany na rynku NewConnect deweloper gier komputerowych. W grupie ma agencję marketingu gamingowego Kool Things.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: polenergia akcje prognozy | tauron akcje | lpp akcje rekomendacje | akcje lotosu | eur/usd wykres | akcje tauron | akcje orlen |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here