Naga MarketsNadchodząca gra Kool2Play została zauważona w mediach z całego świata. Publikacje nt. wersji demo nadchodzącej produkcji pojawiły się łącznie na trzech kontynentach – w Europie, Ameryce, oraz Azji.

 Kool2Play: Nadchodząca gra została zauważona w mediach z całego świata

Spółka Kool2Play, niezależny producent gier komputerowych, nie zwalnia tempa. W poniedziałek studio udostępniło graczom nową, darmową wersję demonstracyjną ich nadchodzącej gry Uragun. Produkcja wzbudza zainteresowanie w Polsce oraz poza granicami naszego kraju – informacje na temat tytułu autorstwa Kool2Play pojawiły m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji, Czechach, Rosji, Turcji, oraz na Węgrzech.

– Premiera Uragun we wczesnym dostępie na Steam odbędzie się w czwartym kwartale 2020 roku, jednak już teraz widoczne jest zainteresowanie graczy oraz mediów. Jest to dla nas znak, że podążamy w dobrym kierunku. Liczymy, że nadchodząca wielkimi krokami premiera wersji EA okaże się sukcesem. – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play.

Tym razem fani tytułu mogą zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry, wypróbować rozbudowany i widowiskowy arsenał (w tym działo grawitacyjne), a przede wszystkim – odbić port w Barcelonie z rąk zbuntowanej SI. Twórcy podkreślają, że Uragun ma być produkcją efektowną wizualnie, która skierowana będzie do graczy lubiących dynamiczną rozgrywkę.

– Najnowsze demo stanowi jedynie fragment gry będący zapowiedzią naszego autorskiego systemu walki, ale już teraz stężenie akcji na każdy metr kwadratowy areny jest imponujące. Gracz z miejsca zostaje rzucony w wir walki – aby przetrwać, musi podejmować decyzje w mgnieniu oka. Użytkownik ma do dyspozycji potężny arsenał, którego efektywność zależy w dużej mierze od jego zdolności i kreatywności.” – przybliża produkcję Mariusz Leśniewski, Creative Director w Kool2Play.

Przypominamy, że Uragun to wymagająca gra akcji w ujęciu top-down z progresją w stylu rogue-lite (progresja nieobecna w Demo). Gracz przejmuje kontrolę nad potężnym mechem i staje do walki z olbrzymią i zróżnicowaną hordą maszyn kontrolowanych przez SI, które służyły ludzkości, ale zwróciły się przeciwko swoim twórcom. Premiera gry we wczesnym dostępie na Steam odbędzie się w 2020 roku, podczas gdy wersje konsolowe ukażą się w 2021 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara (USD) mocniejszy w relacjach z walutami naszego regionu CEE
Następny artykułSatoshi Nakamoto to Dorian Nakamoto – uważa znana dziennikarka
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here