Naga MarketsKool Things, najbardziej doświadczona agencja marketingu gamingowego w Polsce, wygrała przetarg na aktywację konsumencką dla marki Sprite. Spółka należąca do GK Kool2Play odpowiedzialna jest za koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii, która potrwa do 30 listopada.

Kampania przygotowana przez agencję gaming marketingu Kool Things wspiera akcję promocyjną Sprite. Marka należąca do Coca-Cola Company prowadzi loterię skierowaną do graczy, ze szczególnym naciskiem na fanów gier wideo. Ogólnopolska loteria trwa do 30 listopada, a do wygrania jest 30 konsol PlayStation 5, 25 słuchawek Pulse 3D™, 25 kontrolerów DualSense™, 100 kart prepaid do PS Store o wartości 50 zł oraz 50 kart prepaid do PS Store o wartości 100 zł. – Sprite jest jedną z najpopularniejszych na świecie marek i od lat jest obecny również w gamingu. Cieszymy się z wygranego przetargu oraz z faktu, że o wyborze zadecydował wysoki poziom oferty, którą przygotował zespół Kool Things. – komentuje Marcin Marzęcki, CEO GK Kool2Play.

Marka Sprite od lat działa z powodzeniem w obszarze gier, tworząc reklamy i promocje skierowane do graczy i esportowców. Do działań w Polsce związanych z gamingiem należą m.in. limitowana edycja puszek w kolaboracji z grą Cyberpunk 2077, współpraca z influencerami gamingowymi, czy też z drużynami esportowymi.

– Umowa z marką Sprite, z portfolio Coca-Cola, rozpoczyna nowy rozdział w historii agencji Kool Things, w którym to poszerzamy naszą ofertę o realizacje dla kultowych brandów z kategorii lifestyle. Niezmiernie cieszy nas to, że możemy ten rozdział zacząć od pracy dla globalnej i rozpoznawalnej marki. Jest to świetne uzupełnienie długiej listy naszych sprawdzonych partnerów wśród których znaleźć można takie firmy jak m.in.: Activision Blizzard, PUBG Corporation, Razer, Square Enix, Take-Two Interactive i The Pokémon Company – kończy prezes GK Kool2Play.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here