Naga MarketsSrebro blisko ważnego wsparcia na poziomie $19 za uncję. Trwałe przebicie może skierować cenę do tegorocznych minimów. Ostatni czas nie sprzyja metalom, złoto i srebro mocno tracą na wartości. Na pewno sytuacja na rynku walutowym, a szczególnie aprecjacja dolara potęguje spadki na rynku surowców. Ponadto niskie stopy procentowe, a tym samym tani kapitał przyciąga inwestorów do bardziej ryzykownych aktywów, takich jak akcje.

Wczoraj Europejski Bank Centralny zdecydował się znowu obniżyć główną stopę procentową do rekordowo niskiego poziomu 0,05% co spowodowało mocny ruch spadkowy na EUR/USD, a tuż za nim dolar umocnił się do jeszcze kilku walut. Wprawdzie dzisiejsze dane z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych, głownie NFP, rozczarowały ale nie zatrzymały pro-wzrostowego kursu dolara. Z technicznego punktu widzenia kluczowy jest wspomniany poziom wsparcia na okrągłej cenie $19.

silv

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl

zaloz_kontozaloz_demoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here