Naga MarketsKontynuacja odreagowania po mocnych spadkach na walutach. Piątkowe kursy: euro 4,579 zł, dolar 3,886 złKursy walut w piątek. Ostatnia sesja tygodnia przynosi kolejne z rzędu osłabienie złotego w stosunku do wybranych z walut najbardziej popularnych w gronie importerów. Najlepszą postawę notuje czeska korona, której kurs zyskuje o ponad 0,3%. Nieznacznie zyskują także euro i szwedzka korona (0,2%), kursy walut nadal odbijają od wsparć po sporej przecenie sprzed kilkunastu dni.

  • Osłabienie złotego do walut popularnych w gronie importerów podczas ostatniej sesji tygodnia.
  • W piątek o 12:30, najmocniej zyskują czeska korona i euro. Nieznaczny spadek jena.
  • Euro i dolar na niewielkim plusie, trwa odreagowanie na popularnych walutach po sporych spadkach z ostatnich tygodni.

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Umiarkowana zmienność na kursach walut w piątek o godzinie 12:30

Piątkowa sesja przebiega pod znakiem umiarkowanej zmienności i osłabienia złotego na wybranych parach walutowych popularnych w gronie importerów. Nieźle radzą sobie czeska korona oraz euro których kursy nieznacznie umacniają się. Nieznacznie pod kreską jest japoński jen, którego kurs spada w rejony poziomu 0,0353 zł (-0,17%).Symbol Ostatni kurs Zmiana Zmiana w %
CZKPLN 0.18081 0.0006 0.33%
EURPLN 4.57920 0.0113 0.25%
SEKPLN 0.4508 0.0009 0.19%
USDPLN 3.88620 0.0054 0.14%
JPYPLN 0.03531 -0.00006
-0.17%

Kursy wybranych walut o 12:30 w trakcie piątkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Ciekawe miejsce na kursie czeskiej korony do złotego. Poziom ATH zagrożony?

Trwająca kilka tygodni korekta spadkowa na kursie czeskiej korony do złotego po osiągnięciu okolic 0,181 zł, definitywnie zakończyła się na początku drugiego tygodnia września. Od tego czasu, kurs odrobił wszystkie straty i jest obecnie na tym samym poziomie co przed kilkoma tygodniami i testuje historyczny szczyt. Czy tym razem uda się wybić ten kluczowy poziom? Istnieje taka możliwość, jednak nie można wykluczyć wcześniejszego zejścia nawet w okolice 0,1795 w ramach korekty po dynamicznych wzrostach.

Ciekawe miejsce na kursie czeskiej korony do złotego. Poziom ATH zagrożony?
Notowania czeskiej korony do złotego z ostatnich miesięcy. Źródło: tradingview.com

Uważasz, że przepłacasz, wymieniając waluty? Na korzystnym spreadzie, przy dużych obrotach, możesz zarobić w skali roku równowartość dobrej jakości samochodu. Wymieniaj waluty w Kantorze dla firm!

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here