CMC Markets

W tygodniu zakończonym 10 tygodnia liczba otwartych kontraktów terminowych na Bitcoina (giełda CBO0) wzrastała o kilkaset do poziomu 6614, głównie z powodu przyrostu krótkich pozycji, które notowały drugi w historii rekordowy poziom.

Liczba longów malała z 3344 do 3342, a w tym samym czasie shortów wzrastała do 5489 z 5228. Tylko raz w historii notowań Bitcoin futures na CBOE ich liczba była większa, przekraczając 5,5 tysiąca na początku lutego.

W przypadku mniejszych graczy instytucjonalnych liczba krótkich pozycji również wzrastała do 955, przy jednoczesnej aprecjacji longów z 2624 do 2676.

Pełna treść raportu CFTC dostępna jest pod linkiem. Wcześniejsze dane dotyczące Bitcoin futures dostępne są natomiast w tym miejscu.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut #WEEKLY, 16 kwietnia
Następny artykułRośnie sprzedaż detaliczna w USA
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here