Naga Marketskonta demonstracyjne opcje binarnePrzed rozpoczęciem gry na opcjach binarnych i założeniem rachunku rzeczywistego warto spróbować swoich sił w „grze na sucho”. Dzięki temu nie ryzykujemy własnych środków i możemy zdobyć doświadczenie grą na wirtualnych pieniądzach. Jest to również świetne sposób na testowanie nowych strategii w akcji.

Niestety nie każdy broker opcji binarnych oferuje swoim użytkownikom darmowe konta demonstracyjne. Niektórzy stawiają natomiast dodatkowe warunki, które trzeba spełnić (realizacja depozytu, przesłanie dokumentów, ograniczony czas aktywność rachunku demo).

Poniżej prezentujemy polecane przez nas konta demo u wybranych brokerów wraz z krótkim opisem specyfiki.

SPRAWDŹ PORÓWNYWARKĘ BROKERÓW OPCJI BINARNYCH W COMPARIC


uTrader

utrader2

Utrader to znany i ceniony wśród traderów broker Opcji binarnych. U brokera konta posiada aż 250 000 traderów z całego świata. Broker oferuje możliwość wpłacania depozytu w PLN. Główna siedziba firmy zajmująca się obsługą klienta, znajduje się w Rydze, Łotwie. Klienci mają możliwość kontaktu z  doświadczonymi analitykami finansowymi i przekonują się, że handel na unikalnej platformie jest bardzo prosty. Broker regulowany.

LINK DO ZAŁOŻENIA KONTA DEMONSTRACYJNEGO

OptionTrade

OptionTrade-Affiliate-Brands

Konto demonstracyjne dostępne po rejestracji. Aktywne cały czas, możliwość skorzystania z wszystkich funkcjonalności brokera, brak ukrytych opłat. Broker wymaga wcześniejszej weryfikacji swoich danych przez wysłanie dokumentów.

Konto demonstracyjne dostępne dla opcji klasycznych, krótko-, średnio- i długoterminowych oraz One Touch. Dodatkową zaletą jest dostępność w języku polskim.

LINK DO ZAŁOŻENIA KONTA DEMONSTRACYJNEGO

TopOption

ob3

O ile platforma TopOption jest niezaprzeczalnie jedną z najlepszych jeżeli chodzi o ofertę brokerów opcji binarnych, to nie możemy liczyć tutaj na całkowicie darmowy rachunek demonstracyjny. Do takowego otrzymujemy dostęp dopiero w momencie kiedy po rejestracji dokonamy depozytu na 200USD.

Kolejny krok to kontakt z obsługą klienta (platforma i BoK dostępne po polsku) i poinformowanie o chęci skorzystania z konta demo. Aktywacja następuje w przeciągu doby, a my do dyspozycji mamy 10 tysięcy play-USD przez okres pół roku.

Nie chcąc płacić za konto demonstracyjne, po jego przetestowaniu przelane środki można cofnąć (odzyskać). Wtedy automatycznie tracimy jednak dostęp do rachunku demo.

LINK DO ZAŁOŻENIA KONTA DEMONSTRACYJNEGO

eXbino

ob4

Zasady założenia konta demo zbliżone do tych co w TopOption. Różnica polega jednak na tym, że wirtualne środki jakie otrzymujemy są równowartością zdeponowanych pieniędzy. W każdej chwili możemy wycofać depozyt co podobnie jak w TopOption wiąże się z utratą prawa do korzystania z wersji demonstracyjnej platformy.

LINK DO ZAŁOŻENIA KONTA DEMONSTRACYJNEGOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here